Mapa Europy na ścianę
Rozrywka Rafał Chodnik - 29-12-2019

Mapa Europy na ścianę

Zamiłowanie do podróży poszerza horyzonty, z każdej wyprawy przywozi się pamiątki, których przeglądanie po jakimś czasie budzi miłe wspomnienia z wojaży, w tym celu wykonuje się również zdjęcia. Zatrzymywanie czasu jest możliwe tylko na fotografii, dlatego warto je wywołać i umieścić w widocznym miejscu, na przykład na mapie Europy na ścianie.

Mapa Europy na ścianę

Personalizowana mapa europejska na ścianę

Współczesny przemysł poligraficzny zaskakuje coraz to nowszymi technologiami i pomysłami na spersonalizowane prezenty, jednym z nich jest mapa europejska na ścianie z miejscem do przypinania fotografii z poszczególnych miejsc. To doskonały pomysł na prezent dla miłośników podróży, którzy mają za sobą mnóstwo wypraw po naszym kontynencie. Taka ozdoba z pewnością będzie zdobiła ścianę pokoju przez długi czas, być może będzie mobilizacją dla innych członków rodziny i znajomych. Jedną ze stron z takimi pomysłami na podarunek jest Picarta.pl, gdzie mapa Europy na ścianę cieszy się zainteresowaniem klientów. Wszystko to dzięki elementom tworzącym wyjątkowy zestaw, wśród których znajdują się kolorowe pinezki do przyczepiania zdjęć z różnych stron najstarszego kontynentu. Mapa Europy na ścianę występuje w formacie A1, jest oprawiona w aluminiową ramkę i mocno przyklejona do korkowej podkładki. Zestaw obejmuje 100 pinezek w formie beczułek w 5 wariantach kolorystycznych, pozwala to na osobne oznaczanie odwiedzonych miejsc i tych, które są dopiero planowane. Dzięki temu mapa staje się personalizowanym dodatkiem w pokoju, cały czas może się zmieniać, a kolejne oznaczenia podnoszą jej atrakcyjność i stanowią pamiątkę na całe życie.

Idealny prezent na każdą okazję

Mapa europejska na ścianę dzięki dbałości o każdy detal tworzy piękny prezent na każdą okazję, będzie idealną pamiątką na całe życie i dla przyszłych pokoleń. Korkowa podkładka umożliwia wbijanie i wyjmowanie pinezek niezliczoną ilość razy, zaletą jest również zastosowanie wysokiej jakości matowego papieru. Gramatura 350g/m2 zapewnia idealne odwzorowanie kolorów oraz trwałość na długie lata, efekt zostaje wzmocniony poprzez pokrycie mapy Europy specjalną folią matującą. mapa europy na ścianę może stanowić również idealną dydaktyczną pomoc dla uczniów, których ulubionym przedmiotem jest geografia. W ten sposób możliwe jest połączenie pożytecznej nauki z zamiłowaniami młodzieży i dzieci do podróżowania w przyszłości – praktyczny prezent w takiej postaci to strzał w przysłowiową dziesiątkę. Unikatowa konstrukcja sprawi, że plansza zdobiąca ścianę stanowi nie tylko przydatny prezent, ale również oryginalną ozdobę dla każdego pomieszczenia, w którym się znajduje. To stylowa pamiątka dla wielbicieli podróży i uczniów, którzy chcą poznawać historie poszczególnych krajów w Europie i dążą do odwiedzenia tych miejsc w przyszłości. W sklepie Picarta.pl istnieje również możliwość zapakowania zakupionej mapy na prezent i dostawę pod drzwi osoby obdarowanej, do paczki zostanie dołączona informacja o możliwości dodruku zdjęć do mapy. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają stałego dostępu do zdjęć osoby, dla której kupują prezent.