Soczewki kontaktowe Purevision 2 HD – charakterystyka i najważniejsze atuty
Zdrowie Robert Rudnicki - 14-08-2020

Soczewki kontaktowe Purevision 2 HD – charakterystyka i najważniejsze atuty

Soczewki kontaktowe Purevision 2 HD zaliczają się do popularniej grupy soczewek całodobowych, czyli takich, które można nosić w trybie ciągłym przez okres maksymalnie 30 dni. Takie przeznaczenie wiąże się z licznymi zaletami oraz stanowi idealną odpowiedź na potrzeby wszystkich osób, które chcą korzystać z funkcjonalności soczewek kontaktowych, ale nie mają przy tym czasu lub ochoty na ich regularną pielęgnację. Produkty niemieckiej marki Bausch&Lomb to wysokiej jakości szkła kontaktowe, których zalety docenią także użytkownicy komputerów i smartfonów.

Najważniejsze zalety soczewek kontaktowych Purevision 2 HD

Soczewki Purevision 2 HD to miesięczne szkła kontaktowe niemieckiej marki Bausch&Lomb stworzone specjalnie z myślą o osobach poszukujących maksymalnej wygody i komfortu podczas korzystania z nowoczesnej formy korekcji wzroku. Ich wykonanie z wysokiej jakości silikonowo-hydrożelowego materiału pozwoliło na stworzenie ultracienkich soczewek, które są praktycznie niewyczuwalne podczas noszenia. Specjalnie zaokrąglone brzegi zapobiegają natomiast otarciom oraz podrażnieniom oczu pozwalając na ich nieprzerwane noszenie przez nawet 30 dni i nocy.

Brak konieczności co wieczornego zdejmowania, czyszczenia i konserwowania szkieł pozwala natomiast zaoszczędzić czas oraz będzie świetnym rozwiązaniem zwłaszcza dla osób, które dużo czasu spędzają w podróży lub na co dzień pracują w trybie zmianowym. Soczewki kontaktowe Purevision 2 HD na tle innych dostępnych w sprzedaży rozwiązań wyróżniają się wysokim współczynnikiem przepuszczania tlenu, który sprawia, że oczy pozostają odpowiednio nawilżone przez cały dzień – w efekcie korzystanie z nich jest komfortowe i w pełni bezpieczne dla zdrowia oczu.

Soczewki kontaktowe Purevision 2 HD – charakterystyka i najważniejsze atuty

Charakterystyka soczewek Purevision 2 HD

Soczewki Purevision 2 HD są dedykowane osobom, które na co dzień spędzają dużo czasu przed ekranami urządzeń elektronicznych oraz kierowcom chcącym zapewnić sobie komfortową i bezpieczną jazdę o dowolnej porze dnia i nocy. Wykorzystanie w nich optyki wysokiej rozdzielczości (HD) daje wyraźne widzenie, eliminuje zbędne refleksy, odbicia światła i efekt halo oraz gwarantuje optymalne widzenie nawet w słabszych warunkach oświetleniowych. W efekcie, soczewki kontaktowe Purevision 2 doskonale nadają się do noszenia w nocy zapewniając doskonałą ostrość widzenia oraz bezpieczeństwo prowadzenia pojazdów.

W jednym opakowaniu znajduje się 6 sztuk szkieł kontaktowych. Jego zakup wystarczy więc na około 3 miesiące nieprzerwanego korzystania z korekcji wzroku za pomocą nowoczesnych soczewek całodobowych. Inwestycja w szkła typu dzień i noc staje się jeszcze bardziej opłacalna z powodu braku konieczności zakupu oraz regularnego użytkowania specjalnych płynów do pielęgnacji i czyszczenia soczewek. Specjaliści zalecają, co prawda, aby od czasu do czasu zdejmować soczewki całodobowe oraz oczyszczać je delikatnie z osadów, jednak nie jest to obowiązkowe. W rezultacie, soczewki kontaktowe purevision 2 są się idealnym rozwiązaniem dla osób, które poszukują zarówno wygodnych, jak i mało wymagających w codziennym użytkowaniu szkieł.