Popularne schroniska górskie- wyjazd integracyjny w górach
Rozrywka Rafał Chodnik - 23-12-2019

Popularne schroniska górskie- wyjazd integracyjny w górach

Wyjazd integracyjny jest popularnym narzędziem motywującym i angażującym pracowników. Pieniądze, podwyżki i bonusy nie przynoszą takich długoterminowych korzyści. Pracownicy otrzymujący nagrody motywacyjne w formie podróży czują się o wiele bardziej docenieni. Rośnie ich lojalność i zaufanie wobec firmy.

Popularne schroniska w Bieszczadach

Dużą popularnością cieszy się Chatka Puchatka. Położona jest na Połoninie Wetlińskiej. Panuje tu wyjątkowy klimat. Oferuje wspaniałe widoki. Znajdują się tu dwie sale, w których może zmieścić się około 20 osób. Pamiętaj, by zabrać ze sobą śpiwór. Występują tu bowiem spartańskie warunki. Nie ma prądu i bieżącej wody. Jednak prawdziwym, wytrwałym wędrowcom nie przeszkadzają takie niedogodności. Cieszą się, że mogą chwilę odpocząć w schronisku znajdującym się najwyżej w Bieszczadach.

Popularna jest również bacówka pod honem. Znajduje się w Cisnej, na stokach góry Hon. Schronisko położone jest na wysokości 668 m n.p.m. To obiekt całoroczny z 47 miejscami noclegowymi. Można tutaj zarezerwować pokoje 2, 3, 4, 5, 7 i 8-osobowe. Bacówka mieści się na czerwonym szlaku. Jest doskonałą bazą wypadową na szczyty Chryszczata, Jaworne i Wołosań. Rozciągają się stąd przepiękne widoki.

Warto też zwrócić uwagę na schronisko w Komańczy. Położone jest w uroczym miejscu, na granicy Bieszczad i Beskidu Niskiego. Znajduje się klimatycznej, stuletniej willi. 

Wielu turystów wybiera również Bacówkę pod Małą Rawką. Położone jest w cichym i spokojnym miejscu. Można się tutaj wspaniale zrelaksować. Oferuje przepiękne widoki na Połoniny. Niestety nie ma możliwości dojechaniem samochodem do schroniska. Najbliższy parking znajduje się 900 metrów dalej na Przełęczy Wyżniańskiej. Bacówka jest świetnym miejscem dla turystów wędrujących wzdłuż Pasma Połonin. Tradycyjna, drewniana chatka położona jest w malowniczym miejscu, przy zielonym szklaku na Małą Rawkę.

Popularne schroniska górskie- wyjazd integracyjny w górach 

Dlaczego warto zintegrować wyjazd integracyjny?

Bodźce turystyczne motywują pracowników do ciągłego doskonalenia się i podnoszenia kwalifikacji. Osoby, które były już na takim wyjeździe, zapamiętują ciekawe miejsca, atrakcje i pyszne jedzenie. Będą ciężko pracować, by ponownie wziąć w nim udział. Dzięki temu wzrośnie ich wydajność.

Nagroda i uznanie są ważne pod względem motywacji, wyników i zaangażowania. Wyjazdy motywacyjne można dostosować w zależności od wielkości i zasobów finansowych firmy. Wpływają pozytywnie na kulturę przedsiębiorstwa i jego reputację. Wspierają zdrowie psychiczne i fizyczne pracowników.

Popularne schroniska górskie- wyjazd integracyjny w górach 

Odpoczynek w górach: najważniejsze zalety

Wspinaczka po górach pozwala budować siłę i wytrzymałość. Poprawia wydolność płuc. Daje niesamowitą okazję, by poznać swoje możliwości. Jeśli osiągniemy zamierzony cel, wzrośnie nasza pewność siebie i wiara we własne możliwości. 

W górach możemy cieszyć się czystym, zdrowym powietrzem. Weźmy głęboki oddech, a natychmiast zauważymy różnicę. Nie ma tutaj zanieczyszczeń, które nękają duże miasta. Od turystyki pieszej po paralotniarstwo, góry oferują szereg atrakcji, których nigdy nie zapomnisz. Są niesamowite, surowe, potężne i spektakularne.