Pranie tapicerki Kraków z Dywanszop
Kraków Katarzyna Mrowiec - 03-11-2020

Pranie tapicerki Kraków z Dywanszop

Dywanszop to firma działająca na krakowskim rynku od 1992 roku. Jeśli kogoś interesuje pranie tapicerki Kraków przy użyciu nowoczesnych urządzeń natryskowo ekstrakcyjnych marki Kärcher, Numatic czy Santoemma powinien zapoznać się z ofertą tej firmy. Oferują czyszczenie dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej. Wszystkie środki czyszczące są niezwykle skuteczne, ekologiczne i bezpieczna dla zdrowia.

Obszar działania firmy

Firma Dywanszop działa zarówno w zakładzie oraz u klienta na terenie Krakowa, Liszek, Krzeszowic, Skały, Skawiny, Wieliczki, Chrzanowa i okolic. Z oferty korzystają klienci indywidualni jak i firmy. Mimo, iż Kraków jest dość dużym miastem to pracownicy Dywanszop są doskonale zaznajomieni z jego położeniem i żadne zakamarki czy miejsca trudno dostępne ze względu na utrudnione parkowanie nie są im straszne. Są w stanie zapewnić usługi nawet mieszkańcom zamieszkałym w obszarze Rynku Głównego.

Dywanszop, czyli pranie tapicerki Kraków

Firma ta oferuje skuteczne czyszczenie każdej nawet najtrudniej zabrudzonej powierzchni dywanowej, wykładzinowej czy tapicerki. Pranie danego materiału jest dokonywane do skutku, aż zostanie on całkowicie oczyszczony. W Krakowie w wielu kamienicach występują zabytkowe kilimy, które również nie stanowią żadnej trudności w czyszczeniu dla pracowników firmy Dywanszop.Charakteryzuje ich wieloletnie doświadczenie w praniu tego typu tekstyliów. Posiadają wiedzę dotyczącą weryfikowania trwałości barwników i bezpiecznego postępowania z materiałem, tak, by go nie uszkodzić.

Pranie tapicerki Kraków z Dywanszop

Usługi firmy

Do usług, oferujących przez firmę zalicza się pranie dywanu w zakładzie, pranie dywanu lub wykładziny dywanowej u klienta, pranie dywanu z długim włosiem (shaggy) u klienta, pranie tapicerek krzeseł, puf, foteli, wersalek, sof 2-osobowych, sof 3-osobowych, narożników 3 i 4 osobowych, poduszek, tapicerek samochodowych. W skład całkowitego czyszczenia tapicerki samochodowej wchodzą fotele, podłoga, boczki na drzwiach i bagażnik. Cena takiej usługi jest ustalana na miejscu, jest to uwarunkowane stopniem zabrudzenia tapicerki oraz ilością pranych elementów.

Metoda prania

Czyszczenie dywanów, wykładzin i tapicerki przez firmę polega na wpompowania wody z detergentem pod ciśnieniem do danego materiału i odessaniu jej wraz z brudem. Woda tylko raz ma kontakt z pranym materiałem. Jest to możliwe dzięki profesjonalnemu urządzeniu, które posiada dwa zbiorniki, jeden z czystą, a drugi z brudną wodą. Wraz z postępem prac wzrasta ilość wody brudnej, a maleje czystej.

Podejmowanie się samodzielnego czyszczenia dywanów i tapicerek nie jest dobrym pomysłem. Wynika to z tego, że współczesne dywany są klejone, a nadmierne ich przemoczenie może doprowadzić do jego rozklejenia lub skurczenia się jego wewnętrznej warstwy i całkowitego pofalowania. By nie ryzykować uszkodzeniem warto skorzystać z oferty firmy Dywanszop, dzięki której możemy w bezpieczny sposób wyczyścić zabrudzony dywan, tapicerkę czy wykładzinę.

Więcej informacji na temat pranie tapicerki Kraków na dywanszop.pl