Gdzie można kupić bilety na wydarzenia kulturalne organizowane w Krakowie?
Kraków Alicja Motyka - 23-02-2022

Gdzie można kupić bilety na wydarzenia kulturalne organizowane w Krakowie?

W Krakowie w ciągu każdego roku dzieje się naprawdę wiele. To właśnie w tym mieście możemy uczestniczyć w wielu ciekawych i godnych uwagi wydarzeniach kulturalnych. Warto podkreślić, że udział w wydarzeniach kulturalnych to rodzaj rozrywki, z której w dzisiejszych czasach chętnie korzysta coraz to więcej osób. Tego typu imprezy to nie tylko okazja do miłego spędzenia wolnego czasu, ale także szansa na zdobycie nowej wiedzy i poszerzenie horyzontów. Uczestnictwo w kulturze ma pozytywny wpływ na nasze życie, tego typu wydarzenia zaspokajają w nas potrzeby piękna i estetyki. Warto, więc brać w nich udział.

Krakowskie Biuro Festiwalowe – instytucja, która przybliża ludzi do sztuki.

Krakowskie Biuro Festiwalowe znane również, jako KBF (Kultura, Biznes, Festiwale) to instytucja, która zajmuje się szeroko rozumianą promocją wydarzeń kulturalnych w Krakowie. Instytucja ta organizuje różnego rodzaju festiwale, przedsięwzięcia artystyczne i spotkania z twórcami. KBF działa na rzecz rozwoju miasta w zakresie filmu, sztuk wizualnych, literatury i muzyki. Do zakresu jej działań należą również takie obszary jak: inicjatywy lokalne, biznes, edukacja i turystyka. KBF zajmuje się realizacją wystaw, warsztatów i widowisk, a ponadto przy współpracy z Miastem Kraków realizuje projekt Kraków Culture. Warto również zaznaczyć, że Krakowskie Biuro Festiwalowe, aby ułatwić dostęp do organizowanych przez siebie imprez kulturalnych udostępnia specjalną platformę o nazwie KBF Bilety. Mogą z niej korzystać zarówno mieszkańcy Krakowa, jak i odwiedzający to miasto turyści. Co zatem warto wiedzieć o tej platformie? Dlaczego warto z niej korzystać?

Gdzie można kupić bilety na wydarzenia kulturalne organizowane w Krakowie?

KBF Bilety – platforma, która umożliwia zakup biletów na wydarzenia kulturalne w Krakowie

Wszystkie osoby, które zainteresowane są udziałem w koncertach, spektaklach, festiwalach, wystawach i wydarzeniach literackich, plenerowych i filmowych organizowanych w Krakowie szczegółowe informację na temat tego typu imprez mogą w prosty i szybki sposób odnaleźć za pomocą serwisu KBF. Co ważne na stronie internetowej kbfbilety.krakow.pl istnieje możliwość zakupu biletów na wydarzenia, na które chcielibyśmy się wybrać. Platforma KBF Bilety umożliwia zarówno zakup biletów zwykłych i ulgowych na wydarzenia płatne, jak i wygenerowanie darmowych wejściówek na wydarzenia bezpłatne, w których może uczestniczyć określona liczba osób, czyli na wydarzenia w przypadku, których jest limit wejść. Dzięki tej stronie nabędziemy, więc wejściówki na interesujące nas imprezy kulturalne, które są organizowane lub współorganizowane przez KBF. Warto podkreślić, że KBF bilety to wygodne i bezpieczne metody płatności. Za zakupione bilety możemy zapłacić tu przelewem online lub BLIKIEM. Wiele osób chętnie decyduje się na zakup biletów korzystając z tego kanału sprzedaży, ponieważ jest to rozwiązanie praktyczne i proste w realizacji. Poza platformą KBF bilety i karnety na wydarzenie kulturalne organizowane przez KBF można zakupić także w Punktach InfoKraków, których zarządcą jest Krakowskie Biuro Festiwalowe lub na portalu „Eventim”.