Grekon – meble łazienkowe z Miechowa
Kraków Jerzy Kania - 24-11-2020

Grekon – meble łazienkowe z Miechowa

Niedaleko Krakowa (około 40 km) umiejscowiona jest malownicza miejscowość Miechów, która słynie ze sprzedaży mebli łazienkowych firmy Grekon. Swą działalność prowadzi już od kilkunastu lat, odpowiadając na oczekiwania klientów poszukujących dobrej jakości takich produktów jak szafka łazienkowa, regał, umywalki, armatura czy akcesoria, mające nie tylko charakter użytkowy, ale i wizualny.

Marka Gante

Grekon jest polskim producentem współczesnych mebli łazienkowych dostępnych pod marką Gante. Ich produkty cechuje precyzyjne wykonanie przy użyciu najlepszych materiałów oraz interesujący design łączący w sobie proste wzory wraz z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów i technologii. Projektując każdą linię stawiają przede wszystkim na funkcjonalność. Firma wyposażona jest w najnowocześniejszy park maszynowy, który służy tylko i wyłącznie do produkcji mebli łazienkowych, co przekłada się na estetyczną obróbkę wszystkich materiałów. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na opracowywanie projektów idealnie dopasowanych do upodobań użytkowników. W produkcji wykorzystywane są materiały pochodzące od wiarygodnych partnerów z Polski i Unii Europejskiej. Śmiało można je stosować w pomieszczeniach o podwyższonej temperaturze i wilgotności.  

Grekon – meble łazienkowe z Miechowa

Produkcja – szafka łazienkowe i inne meble

Produkcja takich mebli jak szafka łazienkowa oraz innych rozpoczyna się w biurze projektowym Grekon. Każdy opracowany projekt zostaje poddany wnikliwym analizom i weryfikacjom. Pierwsze modele przechodzą drobiazgową kontrolę jakości, będąc jeszcze na linii produkcyjnej i w razie konieczności wprowadza się sensowne poprawki, wszystko po to, by były one jak najbardziej użyteczne i estetyczne. Jak widać na stronie www.grekon.pl wiele mebli produkowanych jest w wielu wersjach kolorystycznych tak, by zaspokoić potrzeby wszystkich inwestorów. Każdy projekt oparty jest na dwóch fundamentalnych cechach takich jak wysoka jakość i funkcjonalność. W produktach marki Gante wykorzystuje się nowoczesne rozwiązania techniczne, między innymi takie jak systemy cichego domykania drzwi i szuflad oraz systemy otwierania bezuchywtowego. Oferta firmy Grekon jest dedykowana tym osobom, którym jednocześnie zależy na maksymalnej funkcjonalności jak i efekcie wizualnym.

Oferta sklepu odpowiednia do każdej łazienki

Meble łazienkowe marki Gante idealnie wpasują się w aranżację każdej łazienki, niezależnie od charakteru w jakim jest wykonana. Oferta sklepu dostosuje się zarówno do nowoczesnych, klasycznych jak i antycznych łazienek. Ponadto miłośnicy stylu skandynawskiego, loftowego oraz glamour również nie pozostaną bez niczego, na pewno znajdą coś dla siebie. Asortyment sklepu na bieżąco jest powiększany i wzbogacany o produkty nawiązujące do współczesnych trendów i oczekiwań klientów. Na stronie sklepu Grekon dostępne są oprócz mebli łazienkowych także umywalki, baterie, oświetlenie, lustra, korki i syfony, miski WC i bidety, deski WC, dywaniki, akcesoria łazienkowe, dywaniki, kosze na pranie, kosze dekoracyjne i wiele innych elementów niezbędnych w każdej łazience.