8 pomysłów na prezent dla pracownika
Biznes Jakub Drath - 05-01-2021

8 pomysłów na prezent dla pracownika

Chcesz docenić pracowników i szukasz dla nich odpowiednich prezentów? Zastanawiasz się, co wybrać? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji. Sprawdź, które upominki rozweselą Twoich pracowników! Dzięki nim możesz świętować zatrudnienie nowych członków zespołu, jubileusze i awanse. W ten sposób zwiększysz ich zaangażowanie, motywację i lojalność wobec firmy.

Karty podarunkowe

To najbardziej elastyczny prezent, jaki pracodawca może podarować swojemu zespołowi. Najważniejszą zaletą płynącą z kart podarunkowych jest to, że pracownicy mogą sami zadecydować, co im się przyda. Jedyne, co musisz zrobić, to wybrać odpowiedni sklep.

Kosz świąteczny

Jeśli chcesz podnieść poprzeczkę, zdecyduj się na kosz świąteczny. Zastanów się, co chcesz do niego włożyć. Doskonale sprawdzą się tutaj czekoladki, dobrej jakości kawa, przyprawy, mix herbat. 

8 pomysłów na prezent dla pracownika 

Spersonalizowane kubki do kawy

Ze wszystkich akcesoriów, które znajdziesz na biurku, najważniejszą rolę odgrywa kubek do kawy. Wychodząc naprzeciw potrzebom pracowników, podaruj im spersonalizowane kubki. Możesz je ozdobić imieniem lub grafiką nawiązującą do zainteresowań pracownika.

8 pomysłów na prezent dla pracownika 

Słuchawki z redukcją szumów

Hałas może utrudniać pełne skupienie na zadaniach, zwłaszcza jeśli pracujemy w open space. Z pomocą przychodzą eleganckie i nowoczesne słuchawki z redukcją szumów. Warto więc je umieścić na liście prezentów. Łagodzą stres i zwiększają produktywność w hałaśliwym środowisku pracy. Chronią przed nadmierną stymulacją sensoryczną. Systemy magnesów neodymowych zainstalowane w każdej słuchawce zapewniają doskonałą jakość dźwięku. Co ważne, w każdej chwili można wyłączyć redukcję szumu, by posłuchać, o czym mówią koledzy z pracy. Wyściełany i regulowany pałąk pasuje do każdego rozmiaru i kształtu głowy. Możesz go łatwo złożyć, by przechowywać słuchawki w ochronnym etui. 

8 pomysłów na prezent dla pracownika 

Eleganckie butelki z nadrukiem

Wspomniane butelki możesz podarować nie tylko klientom i kontrahentom, lecz także pracownikom. W ten sposób pokażesz, że doceniasz ich wysiłek. To doskonały pomysł na nagrodę jubileuszową. Nadruki dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Wyróżniają się wysoką rozdzielczością, dzięki czemu przedstawiają każdy, nawet najmniejszy szczegół. Proponowane butelki z nadrukiem są wyjątkowe i stylowe. Można na nich umieścić specjalną dedykację i życzenia.

Wygodne poduszki

Praca przy komputerze wcale nie jest łatwa. Wiele osób zmaga się z bólem kręgosłupa i szyi, a także innymi dolegliwościami. Warto więc pomyśleć o specjalnej poduszce ortopedycznej. Przynosi ulgę w bólach pleców i szyi. Pozwala utrzymać prawidłową pozycję. Zmniejsza również ryzyko żylaków.

8 pomysłów na prezent dla pracownika 

Drzewko bonsai

Zielony kolor kojarzy się ze szczęściem, spokojem i zdrowiem. Działa uspokajająco na nasz mózg. Warto więc podarować pracownikom drzewko bonsai, czyli zminiaturyzowaną roślinę, którą można trzymać na biurku. Nie tylko ożywi wnętrze, lecz także poprawi nastrój pracowników. Dodatkowo skutecznie oczyści powietrze, ułatwiając oddychanie.

Markowa odzież

To doskonały sposób na zadbanie o członków zespołu, w biurze i poza nim. Stylowe i spersonalizowane elementy garderoby, takie jak polary, koszulki, czapki, swetry, skarpetki, rękawiczki, a nawet wygodne piżamy w kratę mogą zrobić ogromne wrażenie na pracowników. Zapewnisz im wygodę, jednocześnie okazując uznanie.