Kulki do ćwiczeń mięśni Kegla.
Zdrowie J. Jankowska - 25-08-2020

Kulki do ćwiczeń mięśni Kegla.

Kulki Kegla to przedmiot, który w naszym kraju z roku na rok zyskuje na coraz to większej popularności. Dzieje się tak, ponieważ w dzisiejszych czasach kobiety pragną świadomie dbać o swoje zdrowie intymne, a kulki Gejszy to gadżet, który doskonale się do tego nadaje.

Dlaczego warto korzystać z kulek Kegla?

Mięśnie dna miednicy potocznie nazywane mięśniami Kegla pełnia w ludzkim organizmie niezmiernie ważną role, są one bowiem odpowiedzialne między innymi za prawidłowe podtrzymywanie narządów znajdujących się w miednicy. Niestety, ale w miarę upływu czasu mięśnie te rozluźniają się i wiotczeją. Do osłabienia mięśni Kegla dochodzi również na skutek ciąży i porodu. Pamiętajmy, że jeżeli chcemy wzmocnić swoje mięśnie dna miednicy i tym samym cieszyć się dobrym zdrowiem intymnym warto zacząć trening z wykorzystaniem kulek waginalnych. Stosowanie kulek Kegla niesie za sobą ogromne korzyści. Ćwiczenia z ich wykorzystaniem pomagają między innymi w: przygotowaniu się do porodu, odzyskaniu formy po ciąży, czy też w zwiększeniu satysfakcji ze stosunków seksualnych. Ponadto warto zaznaczyć, że kulki Kegla stosuje się je także w celu zapobiegania takim niechcianym problemom jak np. nietrzymanie moczu czy wypadanie macicy. Dopochwowe kulki Gejszy to bardzo dobry sposób na wzmocnienie mięśni Kegla, jeżeli chcemy, aby nasze mięśnie były mocne to naprawdę warto pomyśleć o zakupie tego rodzaju przedmiotu.

Podstawowe rodzaje kulek Kegla.

Na rynku dostępne są dwa podstawowe typy kulek Gejszy. Są to kulki biofeedbackowe oraz kulki grawitacyjne. Kulki biofeedbackowe przeznaczone są przede wszystkim dla kobiet, którym zależy na jak największej efektywności ćwiczeń mięśni Kegla. Dzięki ćwiczeniom z wykorzystaniem tego rodzaju kulek mięśnie Kegla są odpowiednio stymulowane do zaciskania. Kulki biofeedbackowe doskonale sprawdzą się w przypadku pań, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tego rodzaju gadżetem. Natomiast kulki grawitacyjne, które często nazywane są również kulkami progresywnymi można samodzielnie dostosować do aktualnie posiadanej formy, tak aby w miarę upływu czasu możliwe było zwiększanie intensywności treningu.

Kulki do ćwiczeń mięśni Kegla.

PlumBum – polska marka, którą warto znać.

Jeżeli interesuje nas zakup dobrej jakości dopochwowych kulek Kegla warto zapoznać się z oferta sklepu PlumBum. Odnajdziemy tu kulki waginalne o różnej wadze, zarówno te przeznaczone dla kobiet początkujących, jak i te dla bardziej zaawansowanych. Pamiętajmy, że kupując przedmioty intymne warto korzystać wyłącznie ze sprawdzonych miejsc. Sklep PlumBum oferuje kulki Kegla, które są nie tylko: estetyczne, ale także higieniczne, funkcjonalne, wodoodporne, bezpieczne i łatwe w użyciu i co najważniejsze wykonane z najwyższej jakości silikonu posiadającego certyfikat FDA. Kulki Gejszy dostępne w ofercie firmy PlumBum to doskonała intymna biżuteria. Współczesne kobiety dzięki jej stosowaniu są w stanie nie tylko poprawić jakość swojego zdrowia intymnego, ale także w znaczący sposób zwiększyć swoje doznania seksualne.