Tańsze zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce dla mieszkańców Krakowa.
Kraków Maria Szczepańska - 13-05-2021

Tańsze zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce dla mieszkańców Krakowa.

Od 4 do 31 maja bieżącego roku mieszkańcy Gminy Miejskiej Kraków mogą zgłosić chęć swojego udziału w akcji organizowanej przez Kopalnie Soli w Wieliczce związanej z tańszym zwiedzaniem Trasy Turystycznej. W tym właśnie czasie można zarezerwować tak zwane promocyjne wejściówki. Z podobnej akcji w lutym mogli skorzystać mieszkańcy miasta Wieliczka.

W jaki sposób należy dokonać rezerwacji promocyjnej wejściówki?

O udziale w akcji decyduje czas, liczba promocyjnych wejściówek jest ograniczona i wynosi 5 tysięcy. Z jakiej obniżki skorzystamy decydując się na udział w tej promocji? Do wyboru mamy dwa rodzaje biletów: bilet normalny w cenie obniżonej do 33 zł oraz bilet rodzinny (2+2) w cenie obniżonej do 100 zł. Aby zdobyć promocyjny bilet należy zgłosić się do udziału poprzez wysłanie maila na adres krakowianie.promocjatt@kopalnia.pl. W takiej wiadomości musimy zaznaczyć czy jesteśmy zainteresowani zakupem biletu normalnego czy rodzinnego oraz jaki termin zwiedzania był by dla nas odpowiedni. Jeżeli chodzi o termin to zwiedzanie w ramach tej akcji możliwe jest do dnia 30 czerwca bieżącego roku. W wiadomości zwrotnej pracownik kopalni udzieli nam szczegółowych informacji dotyczących zasad udziału w akcji.

Tańsze zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce dla mieszkańców Krakowa.

Zakup promocyjnego biletu

W dniu, który wybraliśmy sobie na zwiedzanie kopalni musimy dokonać zakupu promocyjnego biletu w kasie znajdującej się przy kopalni. Taki zakup musi zostać dokonany najpóźniej 30 minut przed planowanym wejściem. Pamiętajmy, aby w tym dniu zabrać ze sobą dokument potwierdzający to, że mieszkamy w Gminie Miejskiej Kraków. Może być to np. ważna Karta Krakowska, potwierdzenie rozliczenia podatku czy też legitymacja studencka. Dokonując promocyjnego zakupu będziemy musieli podać dane, na które została dokonana rezerwacja. Należy mieć również na uwadze, że ze względów bezpieczeństwa zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce odbywa się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Wycieczka do Kopalni Soli w Wieliczce to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu, dlatego też warto skorzystać z okazji i zwiedzić to zabytkowe miejsce w promocyjnej cenie.