Eko gadżety - czy reklama może być ekologiczna?
Biznes Sandra Kula - 27-10-2022

Eko gadżety - czy reklama może być ekologiczna?

Różnorodność gadżetów reklamowych przyprawia o zawrót głowy, dlatego wybór z pewnością nie jest łatwy. Wielu użytkowników zwraca uwagę na materiał, z których one powstają. Nie jest tajemnicą fakt, że niezwykle modne i pożyteczne jest funkcjonowanie w duchu eko. Wielu z nas zaczyna leżeć na sercu dobro planety i środowiska naturalnego, a kupując odpowiednie produkty można to wspomagać.

Eko gadżety - czy reklama może być ekologiczna?

Przykłady eko gadżetów reklamowych

Wysokiej jakości eko gadżety oferuje firma Polagift.pl, w której asortymencie znajdują się przeróżne przedmioty codziennego użytku. Nie są to tylko produkty dla biznesu, z dodatkiem logo, ale także elementy wyposażenia przydatne każdemu człowiekowi. Właścicielom psów z pewnością potrzebne są woreczki na sprzątanie po nim podczas spacerów, zamiast foliowych torebek można użyć tych biodegradowalnych. Ulegną one szybszemu rozkładowi, a jako dodatek sprawdzi się bambusowy podajnik. Produkt można jak najbardziej spersonalizować, służy do tego bardzo wytrzymały tempodruk. W okresie jesienno-zimowym wiele osób postanawia dokarmiać ptaki, do realizacji tego celu niezbędna jest budka dla ptaków do samodzielnego złożenia i montażu. Wykonana z pły MDF jest bardzo lekka, a poza tym nie powoduje zaśmiecania środowiska naturalnego, jej wielkość wyrażona w centymetrach to 17.3x12x3.4. W czasach, kiedy nieodłącznym wyposażeniem każdego człowieka jest telefon i tablet warto zaopatrzyć się w dobrej jakości ładowarki i stojaki na urządzenia elektroniczne. Produktem tego rodzaju godnym dużej uwagi jest wykonany z bambusa. W zestawie znajduje się oczywiście kabel z łączem micro USB, a także stojak. To rozwiązanie jest nie tylko przyjazne środowisku, ale również pięknie prezentuje się na biurku. Istnieje możliwość złożenia zamówienia spersonalizowanego, na przykład z logo firmy, czy imieniem użytkownika.

Gadżety z materiałów eko

Wystarczy wejść na stronę Polagift.pl, aby przekonać się, w jak prosty sposób można zadbać o dobro środowiska naturalnego. Zakup gadżetów wykonanych z tworzyw ekologicznych to przysłowiowy strzał w dziesiątkę, sprzyja to zwiększeniu świadomości ludzi. Gadżety takie można poddawać znakowaniu, jeśli mają służyć pracownikom firm i kontrahentom, albo pozostawić je w podstawowej formie. Wśród eko gadżetów nie brakuje także przedmiotów służących osobom prowadzącym aktywny tryb życia, przykładem są butelki. Zamiast wolno rozkładających się plastików, znacznie lepiej jest postawić na szklane, z zakrętkami powstałymi z tworzyw biodegradowalnych. Podobnie jest z czapkami sportowymi, producenci coraz częściej idą z duchem ekologii i tworzą projekty z bezpiecznych materiałów. Przydatną opcją jest zamiana tradycyjnych długopisów na te wykonane z tworzyw ekologicznych, są one dostępne w różnych kolorach. Mogą być ciekawym gadżetem reklamowym, wręczanym współpracownikom i kontrahentom, a także podczas targów handlowych. Są one o wiele lżejsze i mają interesujący wygląd, zwłaszcza, że występują w różnych kolorach. Z pewnością zwracają na siebie uwagę każdego. Podobnie jest z ołówkami.